Договора про співпрацю

View Fullscreen
View Fullscreen
View Fullscreen


 

Лекція від фахівців ТОВ «Юрія-Фарм» для аспірантів спеціальності 051 Економіка та студентів спеціальності 073 Менеджмент

ТОВ «Юрія-Фарм» є одним з надійних партнерів кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування Черкаського державного технологічного університету – щорічно студенти кафедри проходять різні види практики на базі підприємства, співробітники підприємства та їх діти успішно навчаються на бакалаврських та магістерських освітніх програмах кафедри. А починаючи з травня 2019 р. започатковано ще один вид співпраці – проведення навчальних занять безпосередньо на виробничій базі підприємства. При цьому механізм проведення такого виду занять містить у собі різні складові:

концентрований виклад теоретичного матеріалу викладачами кафедри;

оглядова екскурсія по підприємству, метою якої є ознайомлення з практичними аспектами реалізації розглянутих теоретичних питань на практиці;

консультація провідних фахівців підприємства за питаннями лекції, передача досвіду та спеціальних знань;

блок питань-відповідей провідним фахівцям підприємства з метою закріплення набутих знань.

Протягом травня-вересня 2019 року було проведено три заняття у новому форматі:

21 травня 2019 р. заняття за дисципліною «Стратегія глобальної соціальної корпоративної відповідальності» для аспірантів спеціальності 051 «Економіка», викладач д.е.н., проф. Фінагіна О.В.;

22 травня 2019 р. заняття за дисципліною «Менеджмент фіскального адміністрування» для студентів четвертого курсу спеціальності 073 «Менеджмент», викладач д.е.н. Павловська А.С.;

19 вересня 2019 р. заняття за дисципліною «Операційний менеджмент» для студентів четвертого курсу спеціальності 073 «Менеджмент», викладач к.е.н. Холоменюк І.М.

Опитування аспірантів та студентів після проведення занять дозволило зробити висновок, що рівень запам’ятовування та розуміння нового матеріалу, а отже і обсяг набутих знань завдяки використанню нової форми проведення занять є значно вищим, що підтверджує доцільність продовження і надалі цього започаткування.



 

Особливості попиту на фахівців з науковим ступенем доктор філософії на ринку праці України

25 лютого 2021 р. відбулася он-лайн зустріч здобувачів наукового ступеня доктор філософії за спеціальностями 051 «Економіка» та 075 «Маркетинг» та викладачів факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету з генеральним директором ТОВ «Управління персоналом» (м. Київ), кандидатом економічних наук СКІБСЬКОЮ Катериною Олександрівною. Темою зустрічі було обрано досить важливе та актуальне питання для майбутніх докторів філософії – визначення особливостей попиту на фахівців з науковим ступенем доктор філософії на ринку праці України

Вибір спікера був не випадковим. По-перше, Катерина Олександрівна має потужний практичний досвід у сфері успішного задоволення кадрових потреб на ринку праці м. Києва та України, керування кадровою агенцією. По-друге, нещодавно Катерина Олександрівна захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук і мала бажання застосувати набуті компетенції на практиці в освітньому середовищі. 

Катерина Олександрівна розкрила тему зустрічі за трьома аспектами:

  1. реалізація власних професійних амбіцій – отримання диплома кандидата економічних наук дозволило спікеру стати викладачем у провідному закладі вищої освіти України – Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана. Було отримано можливість передавати нагромаджені на практиці знання талановитій молоді кафедри управління персоналом та економіки праці, реалізовувати спільні проєкти;
  2. розширення можливостей в професійній сфері – було продемонстровано переваги, які отримала рекрутингова агенція спікера після захисту дисертаційної роботи – розширення мережі клієнтів та вихід на новий якісний рівень, поява цікавих проєктів та амбітні плани на майбутнє;
  3. погляд роботодавця на молодого науковця на ринку праці – акцентовано увагу на цінності красного диплому, наявності наукового ступеня та надано рекомендації щодо принципів оформлення конкурентоспроможного резюме.

Щиро дякуємо Катерині Олександрівні за цінний досвід, яким вона щедро  поділилася з нашими молодими науковцями та той потужний заряд енергії та вири в себе, який вона передала всім присутнім! Бажаємо Катерині Олександрівні реалізації всього задуманого та чекаємо на нові зустрічі!



 

Інформаційний ринок в умовах розвитку інформаційної економіки

17 березня 2021 р. у рамках викладання у весняному семестрі 2020/2021 навч. року дисципліни циклу дисциплін зі спеціальності «Інформаційна економіка: теоретико-методологічні засади розвитку», що викладається О.В. Фінагіною, д.е.н., професором, завідувачем кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування Черкаського державного технологічного університету, здобувачам освітньо-наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 051 «Економіка» в межах освітньо-наукової програми «Економіка», відбулася зустріч зі стейкхолдером – заступником генерального директора ІТ-компанії Morebis Наталією Миколаївною Кашуба, яка мала форму лекції-бесіди.

Як практичний фахівець з потужним стажем роботи в ІТ-сфері, спікер розкрила особливості функціонування інформаційного ринку України та Черкаській області в умовах розвитку інформаційної економіки, відповіла на запитання аспірантів.

Щиро дякуємо Наталії Миколаївні за згоду поділитися з нашими аспірантами цікавою практичною інформацією та проведення лекції на високому рівні!



 

Співпраця з Noosphere Engineering School

У рамках проведення Дня науки кафедрою менеджменту та бізнес-адміністрування 20 квітня 2017 р. для студентів, аспірантів та викладачів кафедри відбулася презентація діяльності Noosphere Engineering School, яка незабаром мала відкриватися і на базі Черкаського державного технологічного університету.

Представник інжинірингової школи Noosphere надав вичерпну інформацію про її діяльність, пріоритетні сфери спрямування зусиль, надав відповіді на поставлені питання. Виходячи з зацікавленості доповіддю аудиторії, попереду чекає досить продуктивна співпраця здобувачів вищої освіти кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування з Noosphere Engineering School.

Щиро дякуємо фахівцям Noosphere Engineering School за співпрацю і сподіваємося на її подальше закріплення у конкретних проєктах та стартапах!



 

Зустріч молодих науковців з фахівцем з методології досліджень економіки

3 березня 2021 р. у рамках вивчення дисципліни «Теорія і методологія досліджень економіки» відбулася зустріч здобувачів освітньо-наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 051 «Економіка» першого року навчання із стейкхолдером – фахівцем з методології досліджень економіки, кандидатом економічних наук, доцентом Фоміною Оленою Олександрівною у форматі лекції-бесіди.

Олена Олександрівна Фоміна є багатогранною людиною, так як є докторантом кафедри управління і фінансово-економічної безпеки ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»; доцентом кафедри економіки, обліку і оподаткування зазначеного університету; вченим секретарем спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських дисертацій К 11.052.09; експертом з акредитації освітніх програм Національної агенції із забезпечення якості вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка.

Основні питання, які окреслив спікер щодо проведення наукових економічних досліджень:

1) з’ясування сутності економічної категорії;

2) ознайомлення з новітніми напрямами наукових досліджень економіки та «цікавинками» сучасної економічної літератури;

3) необхідність професійного спілкування для ефективних досліджень економіки.

Щиро дякуємо Олені Олександрівні знання та за цікаві та корисні поради, які обов’язково будуть використаними нашими аспірантами при здійсненні власних наукових досліджень!!!



 

Якість підготовки фахівців – важлива складова дієвості бренду регіону

16 березня 2021 р. на запрошення д.е.н., професора, завідувача кафедри економічної кібернетики та маркетингу О.В. Коломицевої здобувачі третього освітньо-наукового рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» (Юлія Борецька, Микола Слинько, Владислав Харченко, Ігор Луцький, Анастасія Вишневська, Ірина Барбанова, Анна Бакалінська), докторант спеціальності 051 «Економіка» Лідія Васильченко та викладачі кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування ЧДТУ (д.е.н., професор О.В. Захарова та к.е.н., доцент О.А. Руденко) взяли активну участь у зустрічі зі стейкхолдерами – фахівцями Черкаської ОДА Даниленком С.М., заступником директора Департаменту регіонального розвитку та Вдовиченко Вітою Володимирівною, начальником управління інвестицій міжнародного співробітництва та регіональної політики. Під час зустрічі Вдовиченко В.В. було презентовано онлайн-лекцію «Промоція бренду регіону».

Протягом виступу спікерка розкрила особливості кропіткого та тривалого процесу розробки бренду та айдентики Черкащини, визначила їх роль та очікування щодо притоку до Черкаського регіону інвестиційних коштів, розбудови інфраструктури, активізації малого та середнього підприємництва, розробки інновацій та виведення на цьому підґрунті економіки області з кризового стану. Отримані учасниками знання поширили та поєднали воєдино компетентності, отримані під час вивчення дисциплін «Підприємницький капітал в системі економічного зростання суспільства», «Управління знаннями та інтелектуальним капіталом», «Інформаційна економіка: теоретико-методологічні засади розвитку», «Антикризова економічна політика: наукові засади формування та впровадження».

Захід заставив по іншому подивитися на символіку області, надихнув на ідею використовувати айдентику Черкащини під час проведення освітніх та наукових заходів кафедри та факультету. 

Щиро дякуємо Олені Віталіївні за запрошення на захід, а Віті Володимирівні бажаємо натхнення та удачі у подальшому успішному просуванні бренду Черкащини!