V Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Сучасні теорія і практика менеджменту та бізнес-адміністрування»

29 квітня 2021 р. у Черкаському державному технологічному університеті, за ініціативи кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування, проведено V Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію «Сучасні теорія і практика менеджменту та бізнес-адміністрування».

Співорганізаторами Конференції виступили: Черкаська обласна державна адміністрація, Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

Учасники конференції взяли участь у обговоренні актуальних проблем економіки та менеджменту за напрямами роботи Конференції:

• проблеми і перспективи розвитку менеджменту та бізнес-адміністрування: теорія і практика;
  • теорія і практика управління соціально-економічним розвитком: підприємство, регіон, країна;
  • перспективи розвитку аграрного менеджменту;
  • новітні підходи до управління інноваційними та інвестиційними процесами;
  • сучасні технології бізнес-освіти та управління знаннями;
  • пріоритети розвитку менеджменту сфери послуг;
  • кластерна економіка: теорія і практика управління.

Особливо активними учасниками конференції стали здобувачі вищої освіти за третім (освітньо-науковим) рівнем доктора філософії (PhD) за спеціальністю 051 «Економіка». З доповідями виступили здобувачі четвертого року навчання освітньо-наукової програми «Економіка» А. Вишневська та Ю. Хорошун, здобувач третього року навчання І. Барбанова, здобувачі другого року навчання П. Мартінович й Д. Артьомов.

Дякуємо учасникам Конференції за конструктивний науковий діалог та плідні дискусії. Бажаємо нових наукових звершень!