Мотиваційний підхід до організації навчального процесу у вищій школі

28.09.2021 р. викладачі та наукові керівники в межах освітньо-наукової програми «Економіка», О.В. Захарова, Л.В. Проданова, Л.О. Пєткова та Л.М. Усік, взяли участь в якості активних слухачів у черговій лекції інтерактивного курсу із розвитку педагогічної майстерності, організованого Центром освітніх технологій Черкаського державного технологічного університету. Тема лекції: Мотиваційний підхід до організації навчального процесу у вищій школі. Лектор: Запорожець Діана Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, кафедра прикладної лінгвістики та перекладу. Лекцію було організовано на платформі Microsoft Teams.

Протягом лекції було обговорено питання мотивації здобувачів вищої освіти до навчання та переглянуто надихаючий відеоролик про цінність мотивації у справі досягнення поставлених цілей та професійного вдосконалення.

Дякуємо Діані Анатоліївні та Центром освітніх технологій за чергові можливості особистісного та професійного зростання!