Представники кафедри МБА ЧДТУ в цьому навчальному семестрі прийняли участь у заходах розроблених у співпраці з Українською Асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти у м. Київ

К.е.н., доцент кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування Панкова Людмила Іллівна та студентка 2 курсу магістратури Скічко Інна отримали сертифікати учасників семінару-тренінгу “Відповідальне партнерство. Бізнес та Освіта у контексті сталого розвитку”. При цьому ознайомилися зі світовими трендами у визначенні стратегій сталого розвитку в бізнесі.

Також докторант кафедри Панкова Людмила Іллівна успішно опанувала модульну программу “Міжнародні стандарти фінансової звітності: зміст та практичне застосування” з метою підвищення кваліфікації в різних сферах застосування, у тому числі науково-педагогічній діяльності.

Розвиваємось разом з нашими студентами, відвідуємо корисні різноманітні заходи та запрошуємо на навчання до Черкаського державного технологічного університету.