Обговорення актуальних питань розвитку сучасної економіки, управління та адміністрування

28 грудня 2019 р. докторант Черкаського державного технологічного університету, факультету економіки та управління, спеціальності 051 «Економіка», Лідія Сергіївна Васильченко, взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання розвитку сучасної економіки, управління та адміністрування» (м. Київ).

На конференції було розглянуто широкий спектр питань економічного та соціального розвитку національної та регіональної економіки, суб’єктів господарювання. Слід акцентувати увагу на таких темах конференції, як організація бізнесу в нових умовах, використання людського капіталу, сталий розвиток потенціалу регіону, стратегія розвитку суб’єктів господарювання. Результати дослідження Лідії Сергіївни, присвячені формуванню маркетингових комунікацій підприємств, досить логічно вписалися у тематичну та змістовну канву конференції.