Участь докторанта спеціальності 051 «Економіка» в роботі Міжнародної конференції, присвяченої реалізації євроінтеграційної стратегії на національному рівні в Україні

27 грудня 2019 р. докторант спеціальності 051 «Економіка» Л.С. Васильченко взяла участь у роботі IV Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформація національної економіки в контексті реалізації євроінтеграційної стратегії». Містом проведення конференції стало м. Миколаїв, а організатором – Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського.

В роботі конференції було розглянуто питання стосовно сучасних особливостей глобальної інтеграції економічних систем, глобальних та національних детермінант розвитку міжнародної економіки, інституціональних аспектів розвитку національної економіки в контексті реалізації євроінтеграційної стратегії, сучасних аспектів розвитку управління персоналом, стратегічних засад управління бізнес-організаціями в умовах посилення євроінтеграційних процесів тощо.