Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент»

В червні 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося засідання журі (галузевої конкурсної комісії) ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент».

У конкурсі прийняли участь 45 наукових робіт від 64 авторів з 8 країн світу з 25 українських та 9 закордонних закладів вищої освіти, серед яких: Білоруський державний аграрно-технічний університет, Лодзький університет (Польща), Берлінський технічний університет (Німеччина), Університет економіки в Катовіце (Польща), University Bayreutth (Germany), UMB v Banskej Bystrici Ekonomická fakulta (Словаччина), Академія економічних досліджень Молдови, Academy «Bolashag» (Karaganda, Republic of Kazakhstan), Wyzsza Szkola Bankowa we Wroclawiu (Польща).

На підставі аналізу конкурсних робіт, отриманих рецензій та результатів захисту студентських наукових робіт галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити дипломом ІІІ ступеня представницю науки зі студентства з м. Черкаси. Вітаємо студентку Полякову Ірину Володимирівну, Черкаський державний технологічний університет, тема студентської наукової роботи: «Управління фармацевтичним маркетингом» та вітаємо її наукових керівників –  Фінагіну Олесю Валентинівну, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування, Черкаський державний технологічний університет та Плаксюк Олену Олександрівну, кандидата економічних наук, доцента, Інститут менеджменту UCM в м. Трнава,  Словаччина. Бажаємо міцного здоров’я та нових наукових звершень!