Вебінар «Deep Learning: все, що ви хотіли дізнатися про «Глибинне навчання». Part 1»

2 червня 2021 р. гарант освнітньо-наукової програми Економіка, д.е.н., професор Захарова Оксана Володимирівна взяла участь у роботі вебінару «Deep Learning: все, що ви хотіли дізнатися про «Глибинне навчання». Part 1», який було організовано Інжиніринговою лабораторією Noosphere Engineering School Черкаського державного технологічного університету. Спікером заходу виступив Євген Федоров, д.т.н., професор кафедри робототехніки та спеціалізованих комп’ютерних систем, автор понад 170 наукових і науково-методичних праць, 15+ монографій та 20+ публікацій в Scopus, Web of Science, DBLP. Під час вебінару розкрито особливості роботи в середовищі Google Colaboratory.

Щиро дякуємо спікеру за нові знання та очікуємо на продовження!!!