Участь здобувача ступеня доктора філософії четвертого року навчання «Вектори інноваційного розвитку освіти, науки і бізнесу в умовах глобальних змін»

25 травня 2021 р. здобувач ступеня доктора філософії четвертого року навчання освітньо-наукової програми Економіка Хорошун Юлія (науковий керівник д.е.н., проф., професори кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування Проданова Л.В.) взяла участь у роботі IX Міжнародної науково-практичної конференції «ВЕКТОРИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТИ, НАУКИ І БІЗНЕСУ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН», яка відбулась 25 травня 2021 року в Західноукраїнському національному університеті (м. Тернопіль).

В рамках участі представлено тези доповіді за темою «Визначення стратегічних пріоритетів розвитку аграрного сектору економіки за результатами діагностики його стану». Опубліковано тези доповіді в збірнику матеріалів конференції!