Участь у заході «Політичні партії, що варто про них знати»

26 березня 2021 р. на запрошення кафедри економіки та управління Черкаського державного технологічного університету у співпраці з ВІ «Активна Громада» викладачі (доцент І.М. Бітюк) та здобувачі (аспірант третього року навчання Микола Слинько) освітньо-наукової програми «Економіка» взяли участь в онлайн-дискусії за участі представника ПП «Голос» Сергія Шмиголя. Захід було організовано для молоді, активістів, студентів, організацій громадянського суспільства на тему «Політичні партії, що варто про них знати». Під час дискусії були обговорені такі теми:

• бюджет міста Черкаси;
  • заплановані проєкти в місті;
  • як партії зробити ближчими до громадян;
  • який рівень довіри до партій в Україні та в Черкасах;
  • як зробити партії більш представницькими, налагодити їх зв’язок з населенням, як розвивати довіру.

Щиро дякуємо організаторам і спікерам за дуже цікаву та змістовну дискусію та можливість долучитися до заходу!