Філософський погляд на освіту та сучасне життя

Для другого дня організатори VІІ науково-практичної конференції «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект», яку 24-25 березня 2021 р. було проведено кафедрою філософських та політичних наук Черкаського державного технологічного університету, обрали форму проведення у вигляді постерної сесії. Участь у цьому цікавому та корисному для саморозвитку заході прийняли одночасно у онлайн та офлайн режимах здобувачі четвертого (Анастасія Вишневська) та третього (Микола Слинько та Григорій Медвєдєв) років навчання освітньо-наукової програми «Економіка». Емоції, які було отримано за результатами заходу, підвищили мотивацію аспірантів до наукового пошуку, за що щиро дякуємо Анжелі Іванівні Бойко!