Сучасні моделі освіти у ЗВО

10 березня 2021 р. викладачі, що забезпечують навчальний процес за освітньо-науковою програмою «Економіка» спеціальності 051 «Економіка» (д.е.н., проф. Захарова О.В., д.е.н., проф. Проданова Л.В., д.е.н., проф. Петкова Л.О., д.ф.н., проф. Бойко А.І., к.е.н., доц. Руденко О.А., к.е.н. Бітюк І.М., к.філол.н., доц. Усік Л.М.) взяли участь у інтерактивній лекції «Сучасні моделі освіти у ЗВО: технології і підходи до навчання, особливості особистісно орієнтованих технологій Вищої школи», яку було організовано та проведено Центром освітніх технологій Черкаського державного технологічного університету.

Спікером заходу виступила доцент Багач Ірина Григорівна.

Основну увагу спікером було приділено переосмисленню парадигми вищої освіти через забезпечення її зорієнтованості на особистість та сучасним педагогічним підходам до навчання. Набуті знання будуть використаними у навчальному процесі підготовки майбутніх докторів філософії.