Орієнтуємося на найкращі практики організації дистанційного процесу навчання

16 лютого 2021 р. доктори економічних наук, професори О.В. Захарова та Л.В. Проданова прийняли участь у дуже мотивуючому та надихаючому заході – «The Unicheck educational community» – першому з серії вебінарів про диджиталізацію освіти в нових умовах змішаного та дистанційного навчання.

Протягом вебінару керівники українських університетів презентували свій успішний досвід у справі запровадження механізму дистанційної освіти. Крім того, під час доповідей було піднято питання:

• онлайн перевірку тексту на плагіат,
  • види LMS систем для освіти,
  • використання міжнародної співпраці для покращення освітнього процесу,
  • створення окремих університетських програм, направлених на розвиток онлайн навчання,
  • методи та технології залучення студентів до дистанційного навчання.

Спікерами заходу виступили:

• Буяк Богдан Богданович, ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка;
  • Жежнич Павло Іванович, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівської політехніки;
  • Лагоднюк Олег Анатолійович, проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи у Національному університеті водного господарства та природокористування;
  • Синицька Аліна, координаторка напрямів е-навчання та інформаційна грамотність в Українському католицькому університеті.

Емоційні доповіді, цікаві спікери, багаторічний досвід, яскраві результати запровадження дистанційного навчання – все це стала запорукою успіху вебінару та слугувало прикладом для наслідування!

Щиро дякуємо Unicheck Україна за запрошення на захід та спікерам за цікаво і з користю проведені дві години часу!