Успішне проходження курсу «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» на платформі Prometheus

Початок лютого 2021 р. ознаменувався досить інтенсивними освітньо-науковими заходами, що перш за все пов’язано з початком з 8 лютого весняного семестру 2020/21 навч. року. Одним з таких заході стало проходження д.е.н., професором О.В. Захаровою та к.е.н., доцентом О.А. Руденко дистанційного курсу «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» на платформі Prometheus.

Засновники курсу поставили досить амбітну мету – допомогти викладачам, агентам змін, завідувачам кафедр, гарантам програм і керівництву університетів знайти ефективні шляхи стимулювання та підтримки якісного викладання на рівні освітніх компонент (окремих курсів), освітньої програми й університету в цілому. Курс складається з трьох змістовних модулів, тісно пов’язаних між собою:

Тема 1. Зміцнення викладання на рівні курсу.

Тема 2. Зміцнення викладання на рівні освітньої програми.

Тема 3. Зміцнення викладання, лідерство й організаційний розвиток на рівні університету.

Набуті під час проходження навчального курсу знання будуть покладеними в основу зміцнення викладання навчальних дисциплін, що є складовими навчальних планів підготовки аспірантів, магістрів та бакалаврів кафедри і факультету.