Ознайомлення з азами цифрової трансформації бізнесу та уряду

4 лютого 2021 р. викладачі кафедри Менеджменту та бізнес-адміністрування д.е.н., проф. Фінагіна О.В. та к.е.н., доц. Пригодюк О.М. прийняли активну участь у інтернет-семінарі на тему «Цифрова трансформація бізнесу та уряду: кейси» (організатор Шум Станіслав).

Зустріч було чітко зорієнтовано на спілкування з практиками ІТ-менеджменту. Свої презентації-кейси та виступи підготували та провели провідні фахівці підприємств України: «Інтерпайп» (Д. Морозов, Цифровий вимір промислового виробництва), «Метінвест» (В. Сторчак, Комплексний підхід до цифрової трансформації), «КЕРНЕЛ» (Н. Кульчицька, Цифровізація HR-процесів та інших), а також менеджмент міністерства цифрової трансформації України (хмари для держсектору, запуск онлайн-консультацій підприємцям, підприємництво для школярів 11 класи та ін.)

Коротко та зрозумілою мовою розповіли фахівці про цифрові зміни в Україні, майбутні проєкти, пріоритети галузей та підприємств.

Щиро дякуємо спікерам за нові знання!