Участь аспіранта четвертого року навчання спеціальності 051 Економіка в роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах сталого розвитку», присвяченої 20-й річниці створення кафедри аудиту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

10 грудня 2020 р. Яна Гавриленко, аспірант четвертого року навчання спеціальності 051 Економіка в роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах сталого розвитку», присвяченої 20-й річниці створення кафедри аудиту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Форма проведення конференції – он-лайн.

За результатами проведення конференції було сформовано збірник матеріалів, де розташовано і доповідь Яни:

Гавриленко Я.В. Облік персоналу у досягненні цілей сталого розвитку. Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах сталого розвитку. Збірник матеріалів VІ Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 20-й річниці створення кафедри аудиту 10 грудня 2020 р. Київ. С. 45-46.