Участь аспірантів, гаранта, викладачів та керівників освітньо-наукової програми 051 Економіка у роботі VII Філософського Форуму «Екзистенційні виклики Covid-19: філософія в пошуках сенсів»

17 листопада 2020 р. на базі Черкаського державного технологічного університету у режимі он-лайн на платформі Zoom пройшов VII Філософський Форум «Екзистенційні виклики Covid-19: філософія в пошуках сенсів», організатором якого виступила кафедра філософських і політичних наук. У роботі Форуму прийняли участь за освітньо-науковою програмою 051 Економіка:

аспіранти – третього року навчання Микола Слинько та четвертого року навчання Анастасія Вишневська;

гарант – д.е.н., професор О.В. Захарова;

викладачі та керівники аспірантів – д.е.н., професор Р.В. Манн, д.е.н., професор О.В. Коломицева, д.е.н., професор Л.О. Петкова.

Щиро дякуємо організатору та ідейному лідеру Форуму Анжелі Іванівні Бойко за запрошення на такий цікавий захід та за ті ідеї, на які нас надихнули корисні доповіді!