Вітаємо Ларису Василівну ПРОДАНОВУ з отриманням атестата професора кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування

24 вересня 2020 р.
Лариса Василівна ПРОДАНОВА
отримала атестат професора кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування

Протягом професійного життя Лариса Василівна приймала участь у виконанні науково-дослідних робіт за 6 темами; підготувала двох кандидатів економічних наук; керує підготовкою аспіранта PhD за спеціальністю 051 «Економіка» Хорошун Ю.В.; брала участь в атестації наукових кадрів як офіційний опонент на захисті докторських та кандидатських дисертацій; включена до реєстру експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з акредитації освітніх програм; має 159 публікацій, з яких 127 наукових та 32 навчально-методичного характеру, у тому числі 2 у виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus. Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 24 роки.

Бажаємо Ларисі Василівні міцного здоров’я, щастя та подальших успіхів в освітній та науковій діяльності!