Вітаємо Сергія Михайловича Мильніченка з отриманням атестата доцента кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування

2 липня 2020 р.
Сергій Михайлович Мильніченко
отримав атестат
доцента кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування

Протягом професійного життя Сергій Михайлович викладав курси «Менеджмент бізнес-процесів в організації», «Управління якістю», «Управлінське забезпечення та технології інноваційної діяльності»; приймав участь у виконанні трьох держбюджетних наукових тем; призначений на посаду начальника навчально-методичного відділу з 1 вересня 2016 р.; є заступником голови методичної ради Черкаського державного технологічного університету; є членом Вченої Ради Черкаського державного технологічного університету; має 44 публікації, з яких 35 наукового та 9 навчально-методичного характеру, у тому числі 1 працю, опубліковану у виданні, яке включено до наукометричної бази Web of Science та 1 працю, опубліковану у виданні, яке включено до наукометричної бази Scopus.

Бажаємо Сергію Михайловичу удачі, терпіння, впевненості у майбутньому та подальших успіхів в управлінській, організаційній, освітній та науковій діяльності!