Участь аспірантів освітньо-наукової програми Економіка у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект»

Протягом 28-29 березня 2019 року здобувачі ступеня доктор філософії за спеціальністю 051 Економіка Тетяна Сахно, Микола Слинько та Ірина Барбанова прийняли активну участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект», яку було організовано д.е.н., професором, завідувачем кафедри філософських і політичних наук Черкаського державного технологічного університету Анжелою Іванівною Бойко. Під час роботи конференції аспіранти презентували свої роботи, що сприяло набуттю ними навичок більш точного, лаконічного та стислого формулювання власних думок, що має стати основою результативного наукового дослідження, на порозі якого вони знаходяться.

Щиро дякуємо Анжелі Іванівні за надану можливість та отримані знання!