Участь д.е.н, професора О.В. Захарової в якості опонента у засіданні спеціалізованої вченої ради у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

19 грудня 2018 р. д.е.н., професор Оксана Володимирівна Захарова прийняла участь в ролі опонента в засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.03 у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Під час засідання відбувся захист дисертації Шкоди Тетяни Никодимівни на тему «Стратегічне управління людським капіталом авіатранспортних підприємств», подану на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальностями 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) та 08.00.07 – демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика. Науковий консультант: Жаворонкова Галина Василівна, доктор економічних наук, професор, Національний авіаційний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри аерокосмічної геодезії.