Вітаємо Оксану Анатоліївну РУДЕНКО з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук

8 листопада 2018 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 73.053.05 у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся захист дисертації
Оксани Анатоліївни Руденко
на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

Тема дисертаційної роботи «Формування інвестиційного потенціалу національної економіки», спеціальність 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:Ходжаян Аліна Олександрівна, доктор економічних наук, професор, Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри міжнародних економічних відносин.
Офіційні опоненти:Маслак Ольга Іванівна, доктор економічних наук, професор, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, завідувач кафедри економіки;
 Сукач Олена Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент, Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Практичне значення одержаних результатів роботи полягає у доведенні науково обґрунтованих теоретичних положень, методичних підходів і висновків до рівня практичних рекомендацій щодо формування інвестиційного потенціалу національної економіки.

Результати дисертаційної роботи використано в практичній діяльності Департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради, Лисянської селищної ради Черкаської області, Управлінні економіки Шполянської районної державної адміністрації, Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації, а також у навчальному процесі Черкаського державного технологічного університету Міністерства освіти і науки України, та у процесі виконання науково-дослідної теми кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування Черкаського державного технологічного університету.

Авторські розробки вже використовуються в навчальному процесі Черкаського державного технологічного університету під час викладання дисциплін «Управління інвестиціями», «Основи наукових досліджень», «Антикризовий менеджмент».

Бажаємо Оксані Анатоліївні скорішого отримання бажаного наукового ступеня та подальших успіхів в освітній та науковій діяльності!