Участь к.е.н, доцента Л.І. Панкової в якості опонента у засіданні спеціалізованої вченої ради у Хмельницькому національному університеті

26 жовтня 2016 р. к.е.н., доцент Людмила Іллівна Панкова прийняла участь в ролі опонента в засіданні спеціалізованої ради Д 70.052.01 Хмельницького національного університету. Під час засідання відбувся захист дисертації Кравченко Наталії Вікторівни на тему «Підвищення якості життя населення на засадах реалізації соціальної політики», подану на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.07 – Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика. Науковий керівник: Черниш Олена Іванівна, доктор наук з державного управління, професор, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України (м. Маріуполь), завідувач кафедри менеджменту виробничої та невиробничої сфери.