Студенти та викладачі кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування відвідали підприємство ТОВ “БОН БУАССОН БЕВЕРІДЖ”

30.04.2024 р. студенти та викладачі кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування відвідали підприємство ТОВ “БОН БУАССОН БЕВЕРІДЖ”.
Бон Буассон Дрінкс – один з найбільших виробників безалкогольних напоїв в Україні. За 20 років своєї історії компанія домоглася лідерства в сегменті традиційних лимонадів із Золотою серією Бон Буассон.
Компанія сьогодні – це 10 власних торгових марок, 2 великих виробничих комплексу, 47 торгових представництва і понад 50 тисяч клієнтів.
В межах курсу “Інформаційний менеджмент”, який вивчають студенти спеціальності 073 Менеджмент, була проведена оглядова екскурсія, метою якої є ознайомлення з підприємством: його виробництвом, асортиментом продукції та організаційною структурою.
Дякуємо викладачу кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування Юрію ЛАЗУРЕНКО за організацію та керівництву ТОВ “БОН БУАССОН БЕВЕРІДЖ” за цікаву та змістовну екскурсію.