Участь викладачів освітньо-наукової програми «Економіка» в семінарі «Можливості міжнародної співпраці для ЧДТУ»

22 квітня 2021 р. за ініціативи відділу проєктів і програм Черкаського державного технологічного університету та у рамках тижня Днів студентської науки ЧДТУ відбувся семінар «Можливості міжнародної співпраці для ЧДТУ», участь в якому взяли викладачі освітньо-наукової програми «Економіка» спеціальності 051 «Економіка»: д.е.н., професор О.В. Захарова, д.ф.н., професор А.І. Бойко та к.філ.н. Л.М. Усик. Семінар було присвячено можливостям міжнародної співпраці, які на сьогодні є найбільш актуальними та реальними за втіленням для ЧДТУ, в рамках якого учасники були ознайомлені з програмами Еразмус+ (напрями: КА2 та Жан Моне) та Горизонт Європа. Після презентації відбулася дискусія стосовно майбутніх напрямків розвитку ЧДТУ у сфері міжнародної співпраці. Отримана інформація стане поштовхом для активізації міжнародної співпраці.