Філософський погляд на освіту та сучасне життя

24 березня 2021 р. на запрошення д.е.н., професора, завідувача кафедри філософських та політичних наук Черкаського державного технологічного університету А.І. Бойко викладачі освітньо-наукової програми «Економіка» д.е.н., професор. О.В. Захарова та к.філол.н., доц. Л.М. Усик взяли участь у роботі VІІ науково-практичної конференції «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект», яку в черговий раз було проведено в стінах Черкаського державного технологічного університету.

Кожна з тем, які піднімалися під час конференції, заставила задуматися й надихнула на власні дослідження, надала змогу подивитися на власну роль у професії та суспільстві під іншим кутом зору.

Щиро дякуємо організаторам і спікерам конференції за дуже цікаві, емоційні й змістовні доповіді та можливість долучитися до означеного заходу!