Вітаємо Олександра Володимировича ЯКУШЕВА з отриманням атестата доцента кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування

9 лютого 2021 р.

Олександр Володимирович ЯКУШЕВ

отримав атестат доцента кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування

Протягом професійного життя Олександр Володимирович приймав участь у виконанні 3 науково-дослідних робіт; керує підготовкою аспіранта PhD за спеціальністю 051 «Економіка» (Артьомов Д.); має понад 70 науково-методичних публікацій, з яких 2 статті у журналах, що входять до наукометричної бази Scopus; 5 монографій; 22 статті у фахових виданнях України; понад 35 тез доповідей на науково-практичних конференціях; 6 навчально-методичних видань. Пройшов підвищення кваліфікації у Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського «Новітні інноваційні технології у вищий школі», м. Кременчук, 2019 р.; Вищій лінгвістичній школі «The Innovative Methods and Technologies of Teaching: The Newest in the European Educational Practice», м. Ченстохова, Польща, 2019-2020 рр.; Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України «Новітні технології та цифрові засоби в освітньому процесі», м. Київ, 2020 р.

Бажаємо Олександру Володимировичу міцного здоров’я, щастя та подальших успіхів в освітній та науковій діяльності!