Амбітні плани на найближче майбутнє

4 грудня 2020 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Дослідження, розробка і використання моделей економічної поведінки суб’єктів господарювання». Організатором конференції виступила Національна металургійна академія України, м. Дніпро. На конференцію к.е.н., доцент кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування О.М. Пригодюк представила наукову роботу магістранта спеціальності 073 «Менеджмент» І.В. Трояновського. Наукову роботу подано на тему «Зміни поведінкових стратегій Українських підприємств: екологічні кластери».

Роботу підготовлено у контексті траєкторії наукового розвитку магістранта, який готується до вступу на освітньо-наукову програму «Економіка» зі спеціальності 051 «Економіка» Черкаського державного технологічного університету на 2021/2022 навчальний рік.

Побажаємо Ігорю та його науковому керівнику успіху у досягненні поставлених цілей!