Вітаємо Оксану Анатоліївну РУДЕНКО з отриманням атестата доцента кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування

26 листопада 2020 р.
Оксана Анатоліївна РУДЕНКО
отримала атестат доцента кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування

Протягом професійного життя Оксана Анатоліївна викладала курси «Менеджмент», «Антикризовий менеджмент», «Антимонопольний менеджмент», «Антикризова політика»; приймала участь у виконанні двох держбюджетних наукових тем; виконує обов’язки заступника декана з навчально-методичної роботи факультету економіки та управління з жовтня 2016 р. і дотепер; є Головою методичної ради факультету економіки та управління; є членом Вченої Ради факультету економіки та управління; має 77 публікації, з яких 64 наукового та 13 навчально-методичного характеру, у тому числі 1 працю, опубліковану у виданні, яке включено до наукометричної бази Web of Science.

Бажаємо Оксані Анатоліївні удачі, впевненості у майбутньому та подальших успіхів в освітній та науковій діяльності!