Участь гаранта освітньо-наукової програми Економіка у вебінарі «Академічна доброчесність – запорука успішного розвитку науки і держави»

8 липня 2020 р. д.е.н., професор О.В. Захарова прийняла участь у вебінарі «Академічна доброчесність – запорука успішного розвитку науки і держави» за участю голови Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти Сергія Квіта.

Під час вебінару було заслухано доповіді:

1. Академічна доброчесність як чинник якості освіти – Квіт Сергій Миронович, д.філол.н., професор Могилянської школи журналістики, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
  2. Наукова етика та академічна свобода: виклики часу та ризики ціннісної трансформації – Ярошенко Тетяна Олександрівна, к.і.н., доц., віце-президент з наукової роботи та інформатизації Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  3. Академічна доброчесність в університеті: нормативно правове регулювання, технологічні рішення, популяризація – Главчева Юлія Миколаївна, заступник директора науково-технічної бібліотеки, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;
  4. Академічна етика vs наукометрія – Тихонкова Ірина Олександрівна, к.б.н., інформаційно-аналітичні ресурси та навчання, Clarivate.

Щиро дякуємо за корисну інформацію!