Участь у VІ Всеукраїнській науково-теоретичній конференції «Соціальні і гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект»

23 квітня 2020 р. у режимі он-лайн відбулася VІ Всеукраїнська науково-теоретична конференція «Соціальні і гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект», участь в якій прийняла д.е.н., професор О.В. Захарова. Організатором конференції виступила кафедра філософських та політичних наук Черкаського державного технологічного університету, а модератором – завідувач цієї кафедри, д.філос.н. Анжела Іванвна Бойко.

З вітальним словом виступив ректор Черкаського державног оуніверситету Олег Григор. Протягом чотирьох годин було заслухано доповіді: Головахи Є.І., д.філос.н., професор, заступник директора Інституту соціології НАНУ; Афоніна Е.А., д.соц.н., проф. кафедри публічної політики та політичної аналітики НАДУ при Президентові України; Бойченко М.І., д.філос.н., проф. кафедри теоретичної і практичної філософії Київського нац.університету ім. Тараса Шевченка; Карпенко К.І., д. філос. н., проф., зав.кафедри філософії Харківського національного медичного університету; Студінського В.А., д.істор.н., к.е.н., доцент кафедри міжнародного менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету; Іванової Н.В., д. філософ.н, доц., декан факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва Луцького педагогічного коледжу, м. Луцьк.

Кожна доповідь ставила та давала відповіді на досить гострі питання щодо глобальних соціально-економічних трансформацій, екологічних комунікацій, інноваційних інструментів в педагогіці, умов виживання в нових реаліях життя.

Щиро дякуємо організаторам конференції та доповідачам за змістовні та цікаві доповіді!