Участь гаранта освітньо-наукової програми Економіка у круглому столі щодо обговорення освітніх програм Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця)

7 квітня 2020 р. д.е.н., професор, гарант освітньо-наукової програми «Економіка» спеціальності 051 «Економіка» Черкаського державного університету О.В. Захарова прийняла участь в роботі круглого столу щодо обговорення освітніх програм кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) за спеціальностями «Економіка» та «Менеджмент».

Учасниками круглого столу були представники регіонального бізнес-середовища (ТОВ «Промавтоматика», АТ «Райфайзен Банк Аваль», КП «Вінницький муніципальний центр інновацій»); колеги-партнери з університетів Запоріжжя та Черкас, які працюють на аналогічних програмах; випускники програм, які посідають керівні посади в провідних компаніях; студенти випускних курсів, які вже працюють за фахом; гаранти освітніх програм та провідні викладачі кафедри; університетські експерти з якості.

Протягом засідання кожен учасник висказав свої думки, зауваження та професійні поради щодо удосконалення змісту освітніх програм.