Участь д.е.н, професора О.В. Захарової в якості опонента у засіданні спеціалізованої ради у Хмельницькому національному університеті

3 липня 2019 р. д.е.н., професор Оксана Володимирівна Захарова прийняла участь в ролі опонента в засіданні спеціалізованої ради Д 70.052.01 Хмельницького національного університету. Під час засідання відбувся захист дисертації Зеленої Марії Іванівни на тему «Формування компенсаційного пакету як інструменту мотивації персоналу на промислових підприємствах», подану на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.07 – Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика. Науковий керівник: Ведерніков Михайло Данилович, доктор економічних наук, професор, Хмельницький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці.